O nas

Wirtualny spacer 3D - Matterport Pro2

Wejdź z nami do wirtualnego świata!

W branży fotografii komercyjnej działamy od 2012r. Wraz ze zmieniającymi się trendami i technologią na rynku pojawiły się rozwiązania tak innowacyjne, a zarazem intuicyjne w obsłudze, że nie dało się przejść obok nich obojętnie. Jako fani fotografii i filmu, a także nowych technologii nie mogliśmy przegapić nadchodzącej ery wirtualnych spacerów 3D, a właściwie to ery już na dobre obecnej w dzisiejszych czasach. Jeszcze kilka lat temu wirtualne spacery, na które można było trafić w internecie były niedoskonałe, a poruszanie się w nich mało intuicyjne, powolne, a jakość obrazu delikatnie mówiąc nie zachwycała. 😉 W 2018r. natknęliśmy się na system wirtualnych spacerów 3D w technologii Matterport, który już wtedy doskonale funkcjonował przede wszystkim na rynkach amerykańskich, z których pochodzi. Zafascynowaliśmy się możliwościami tych urządzeń i ich inteligentnymi rozwiązaniami, uwierzyliśmy w ich potencjał tak mocno że dziś sami tworzymy takie spacery z wykorzystaniem tej właśnie technologii. Zadowolenie naszych klientów tylko utwierdziły nas w przekonaniu że był to najlepszy wybór.

Wirtualny spacer to nic innego jak interaktywna prezentacja powstała ze zdjęć sferycznych 360st. sprytnie ze sobą połączonych i przedstawionych odbiorcy w super wygodnym w obsłudze interfejsie. A to Matterport robi wzorowo!

Wirtualne spacery stają się w naszym kraju niesłychanie popularne w najróżniejszych gałęziach przemysłu, a technologia, którą promujemy jest obecnie najlepszą tego typu na świecie. Najlepszym dowodem na to niech będzie fakt, że system Matterport ma aprobatę Google Street View i pełną integrację.

Natomiast do wykonywania zdjęć lotniczych oraz klasycznych naziemnych wykorzystujemy sprzęt firm DJI oraz Sony, jakość jest dla nas bardzo ważna, jesteśmy przekonani że Ty też ją docenisz. 🙂 

Klienci mówią o nas

Świetna współpraca, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam tą firmę i jeśli ktoś tak jak ja zastanawia się czy zrobić taki wirtualny spacer w swojej firmie to z całą pewnością tak, naprawdę warto, świetnie zainwestowane pieniądze. Tomasz (Google)

Serdecznie polecam Alespacer.pl ! Punktualni, profesjonalni, solidni i przede wszystkim szybcy! To cechy, które wyróżniają Was z tłumu. W przyszłości już wiemy gdzie się zgłosić! 🙂 Dziękujemy! Aleksandra (Facebook)

Takich wirtualnych spacerów szukałem! Zdecydowanie! Ich jakość oraz wykonanie sprawiają że AleSpacer.pl nie ma sobie równych. Pełen profesjonalizm. Dziękuję za współpracę w imieniu moich zadowolonych klientów Polecam Juri (Facebook)