O nas

Wirtualny spacer 3D - Matterport Pro2

Wejdź z nami do wirtualnego świata!

W branży fotografii komercyjnej działamy od 2012r. Wraz ze zmieniającymi się trendami i technologią na rynku pojawiły się rozwiązania tak innowacyjne, a zarazem intuicyjne w obsłudze, że nie dało się przejść obok nich obojętnie. Jako fani fotografii i filmu, a także nowych technologii nie mogliśmy przegapić nadchodzącej ery wirtualnych spacerów 3D, a właściwie to ery już na dobre obecnej w dzisiejszych czasach. Jeszcze kilka lat temu wirtualne spacery, na które można było trafić w internecie były niedoskonałe, a poruszanie się w nich mało intuicyjne, powolne, a jakość obrazu delikatnie mówiąc nie zachwycała. 😉 W 2018r. natknęliśmy się na system wirtualnych spacerów 3D w technologii Matterport, który już wtedy doskonale funkcjonował przede wszystkim na rynkach amerykańskich, z których pochodzi. Zafascynowaliśmy się możliwościami tych urządzeń i ich inteligentnymi rozwiązaniami, uwierzyliśmy w ich potencjał tak mocno że dziś sami tworzymy takie spacery z wykorzystaniem tej właśnie technologii. Zadowolenie naszych klientów tylko utwierdziły nas w przekonaniu że był to najlepszy wybór.

Wirtualny spacer to nic innego jak interaktywna prezentacja powstała ze zdjęć sferycznych 360st. sprytnie ze sobą połączonych i przedstawionych odbiorcy w super wygodnym w obsłudze interfejsie. A to Matterport robi wzorowo!

Wirtualne spacery stają się w naszym kraju niesłychanie popularne w najróżniejszych gałęziach przemysłu, a technologia, którą promujemy jest obecnie najlepszą tego typu na świecie. Najlepszym dowodem na to niech będzie fakt, że system Matterport ma aprobatę Google Street View i pełną integrację.

Natomiast do wykonywania zdjęć lotniczych oraz klasycznych naziemnych wykorzystujemy sprzęt firm DJI oraz Sony, jakość jest dla nas bardzo ważna, jesteśmy przekonani że Ty też ją docenisz. 🙂 

Klienci mówią o nas

Świetna współpraca, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam tą firmę i jeśli ktoś tak jak ja zastanawia się czy zrobić taki wirtualny spacer w swojej firmie to z całą pewnością tak, naprawdę warto, świetnie zainwestowane pieniądze. Tomasz (Google)

Serdecznie polecam Alespacer.pl ! Punktualni, profesjonalni, solidni i przede wszystkim szybcy! To cechy, które wyróżniają Was z tłumu. W przyszłości już wiemy gdzie się zgłosić! 🙂 Dziękujemy! Aleksandra (Facebook)

Takich wirtualnych spacerów szukałem! Zdecydowanie! Ich jakość oraz wykonanie sprawiają że AleSpacer.pl nie ma sobie równych. Pełen profesjonalizm. Dziękuję za współpracę w imieniu moich zadowolonych klientów Polecam Juri (Facebook)

Dlaczego my ?

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet! Dlatego do skanowania pomieszczeń wykorzystujemy najbardziej zaawansowane urządzenia firmy Matterport, która jest obecnie światowym liderem w tej dziedzinie oferując najwyższą jakość obrazu 4K na rynku oraz płynne i szybkie działanie.

Gwarancja jakości

Jesteśmy profesjonalistami pracującymi na profesjonalnym sprzęcie. Po zeskanowaniu i przygotowaniu wirtualnego spaceru będzie on dla Państwa przetrzymywany na bezpiecznych serwerach Matterport Cloud z łatwym dostępem za pomocą prostego linku.

Wsparcie techniczne

Nasza praca nie kończy się na oddaniu gotowego materiału klientowi. Mimo że cały proces od skanowania po indywidualne dopasowanie do potrzeb zamawiającego jest maksymalnie uproszczony, to każdy nasz klient może liczyć na nasze wsparcie telefoniczne i mailowe.